JAKIE SIECI WSPÓŁPRACY DOSTĘPNE SĄ W OFERCIE EMPIRII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018?

• Sieć dyrektorów i wicedyrektorów szkół i placówek oświatowych
  • Sieć liderów wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli

NA CZYM POLEGA CZŁONKOSTWO W SIECI WSPÓŁPRACY?

• Udział w cyklicznych spotkaniach tematycznych
    (samokształceniowych, szkoleniowych, dyskusyjnych)
  • Współorganizacja spotkań (udostępnienie sal, pozyskiwanie osób prowadzących)
  • Aktywność  (dzielenie się wiedzą, doświadczeniem, generowanie pomysłów)
  • Współpraca (wspólne rozwiązywanie problemów, wzajemne inspirowanie się)

JAKIE SĄ KORZYŚCI UCZESTNICTWA W SIECI WSPÓŁPRACY?

• Wzbogacanie swojego warsztatu pracy o doświadczenia innych
  • Wspólne uczenie się i nabywanie umiejętności
  • Nowe kontakty i większe możliwości
  • Ciekawe pomysły i trafne rozwiązania
  • Przydatne informacje i interesujące tematy
  • Możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Empirię dla uczestników sieci współpracy
    (projekt szkoleniowy "Nie kupuj kota w worku" – dostępny od października 2017 r.)

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM SIECI WSPÓŁPRACY?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać go, a następnie przesłać jako scan na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania: