Cykl trzech spotkań warsztatowych ma za zadanie stworzyć przestrzeń do poszerzenia kompetencji w zakresie budowania wspierających relacji z dziećmi. Zastanawiając się nad konkretnymi narzędziami będziemy poszukiwali własnych możliwości i ograniczeń. Warsztaty pozwolą na lepsze poznanie samego siebie, własnego stylu ruchu, komunikacji czy filozofii pedagogicznej.
Pozwolą na przećwiczenie nowych umiejętności w bezpiecznej przestrzeni tak, by od razu po warsztacie można było wprowadzić poznane narzędzia do pracy.

1. Rozwój Małego Dziecka przez ruch
2. Komunikacja z dziećmi w duchu Rodzicielstwa Bliskości
3. Rodzicielstwo Bliskości

Adresaci: nauczyciele żłobków i przedszkoli

Terminy:

• "Rozwój Małego Dziecka przez ruch" 15.03.2018 r.
  • "Komunikacja z dziećmi w duchu Rodzicielstwa Bliskości" 19.04.2018 r.
  • "Rodzicielstwo Bliskości" 17.05.2018 r.

Miejsce realizacji: Szczecin

Cena: 190 zł brutto (obejmuje szkolenie, materiał szkoleniowy, zaświadczenie, serwis kawowy)

Osoba prowadząca szkolenieAgnieszka Kołodziejczyk-Królik – pedagog, założycielka firmy Zabawa Rozwija, animatorka czasu wolnego, trenerka Cyrku Zodiak. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodzicem w oparciu o więź i relację. Absolwentka szkolenia Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów organizowanego przez Bliskie Miejsce, a prowadzonego przez psycholog Agnieszkę Stein. Ukończyła kurs gordonowski "Improwizuję, czyli audiuję" wg teorii uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona oraz kurs ruchu rozwijającego wg Weroniki Scherborne. W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje zabawę i ruch do wspierania dzieci w rozwoju oraz pokonywaniu trudności. Propaguje idee Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy.

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia ilość miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w szkoleniu będzie decydować kolejność nadesłanych zgłoszeń.