11 edycja kursu trenerskiego w Szczecinie

W związku z dużym zainteresowaniem cyklem szkoleń dla nauczycieli przedszkola, ruszamy w lutym po raz kolejny!!! Istnieje możliwość udziału we wszystkich szkoleniach, oraz w poszczególnych spotkaniach.

Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowe informacje o szkoleniach znajdą Państwo w zakładce szkolenia-otwarte.

1. „Kodowanie na dywanie” 23.02.2019 r. godz. 9.30-14.30

2. „Zabawa w czytanie w pracy z małymi dziećmi w wieku przedszkolnym” 9.03.2019 r. 9.30-14.30

3. Jak wspomagać rozwój mowy, słuchu oraz motoryki dzieci w wieku przedszkolnym – metoda logorytmiki” 30.03.2019 r.

Pozostałe terminy wkrótce w zakładce kalendarium.

W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem tel. +48 693 730 712