Zasady, które dają wolność, czyli jak utrzymać dyscyplinę w klasie

Skuteczne utrzymywanie ładu i dyscypliny na lekcji jest kluczowe dla efektywnej realizacji programu dydaktycznego i wspierania rozwoju ucznia. Bezpieczna, obwarowana mądrymi zasadami atmosfera na lekcji zachęca uczniów do myślenia, kreatywności i otwartości. Szkolenie dostarcza refleksji oraz praktycznych umiejętności nt. sposobów kreowania przez nauczyciela przychylnych i wspierających w rozwoju zasad i reguł. W oparciu o założenia terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży szkolenie rekomenduje praktyczne techniki pracy z niepożądanymi i naruszającymi dyscyplinę zachowaniami uczniów.

Kompetencje zdobyte na szkoleniu umożliwią:

• Przyczyny braku dyscypliny na lekcji
  • Zachowania nauczyciela wspierające ład i dyscyplinę w klasie
  • Znaczenie psychologiczne zasad w życiu dziecka
  • Kreowanie zasad w klasie
  • Praca nauczyciela z niepożądanymi zachowaniami w klasie oparta na zasadach terapii poznawczo-behawioralnej – podstawowe techniki

Adresaci: nauczyciele, pedagodzy szkół i placówek oświatowych wszystkich typów

Termin i miejsce realizacji:  22 maja 2019 r.  Szczecin
Godzina: 14.30-19.30

Cena: 199 zł brutto (obejmuje szkolenie, materiał szkoleniowy, zaświadczenie, serwis kawowy)

Osoba prowadząca: Beata Dobińska psycholog, certyfikowana trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej, akredytowana konsultantka Insights Discovery; absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, 2-letniego stażu szkoleniowego z zakresu terapii Gestalt, 2-letniego Programu Edukacji Psychologicznej z zakresu analizy transakcyjnej, kursu kwalifikacyjnego z zakresu terapii EEG BFB oraz rocznego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń wśród dzieci i młodzieży;

UWAGA WAŻNE!!!
Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia liczba miejsc ograniczona.
O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność przysłanych zgłoszeń.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod numerem tel. 693 730 712