11 edycja kursu trenerskiego w Szczecinie

Dlaczego podniesienie poziomu kompetencji nauczycieli w zakresie coachingu i mentoringu edukacyjnego ma sens?
Oto fakty:

• Najczęściej pojawiające się problemy w szkole dotyczą:

- motywacji uczniów do nauki, nauczycieli do nauczania
- relacji na linii nauczyciel- uczeń, nauczyciel-rodzic, uczeń-uczeń
- odpowiedzialności ucznia za własny rozwój

• W szkole główny nacisk kładzie się na rozwój intelektualny uczniów
  • W dobie komunikacji wirtualnej zaniedbane są kompetencje interpersonalne i intrapersonalne.
  • Większość nauczycieli nie uczyła się w czasie studiów, jak rozwijać kompetencje interpersonalne i intrapersonalne u uczniów
  • W wielu szkołach zwiększa się absencja uczniów
  • U nauczycieli z coraz młodszym stażem pracy pojawiają się syndromy wypalenia zawodowego
  • …..

Jednym zdaniem, obecny system edukacyjny niewystarczająco dobrze rozwija tzw. kompetencje miękkie.
ZAPRASZAMY do udziału w Akademii Coachingu i Mentoringu Edukacyjnego!

KOMPETENCJE ZDOBYTE NA KURSIE POMOGĄ:

• w budowaniu relacji opartych na otwartości, zaufaniu i bezpieczeństwie (z uczniem, rodzicami, klasą, nauczycielami)
  • w prowadzeniu transformujących rozmów
  • rozwiązywaniu trudnych sytuacji
  • w motywowaniu uczniów
  • w tworzeniu inspirujących lekcji, dzięki którym uczniowie będą mogli przyjrzeć się sobie
  • w rozwijaniu kompetencji miękkich u uczniów
  • w identyfikowaniu trudnych i ograniczających przekonań u młodych ludzi
  • w tworzeniu atmosfery współpracy

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Adresaci: nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, dyrektorzy
Harmonogram spotkań
Sesje szkoleniowe i warsztatowe odbywają się w systemie weekendowym (sobota i niedziela) Praktyka odbywa się indywidualnie po realizacji części szkoleniowej.
Superwizja grupowa odbywa się po realizacji praktyki.
Egzamin – piątek - sobota
Miejsce realizacji: POZNAŃ (centrum)
Czas trwania: 100 godz. dydaktycznych (3 miesiące), od 13 kwietnia 2019 r. do 29 czerwca 2019 r.
Cena: 2 690 zł brutto

PROMOCJA!

Zaproś dodatkową osobę, a za kurs zapłacisz 2 490 zł brutto!

Cena obejmuje: warsztaty, szkolenia, superwizje, egzamin końcowy, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, certyfikat ukończenia Akademii.
Istnieje możliwość zapłaty w ratach. Wysokość i rozkład rat ustalane są indywidualnie.

Zasady rekrutacji:
O zakwalifikowaniu się na kurs decydują:

1. kolejność zgłoszeń
  2. posiadanie kwalifikacji pedagogicznych

Liczba uczestników - 16 osób.
Zgłoszenia:
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.empiria.edu.pl w zakładce ZGŁOSZENIE – OTWARTE

SZCZEGÓŁOWA OFERTA WRAZ Z HARMONOGRAMEM