O firmie

Szanowni Państwo,

od 14 lat jesteśmy razem.
Państwa obecność, zaufanie i docenienie sprawia, że wkraczając w wiek nastoletni podejmujemy się nowego wyzwania.
Na dotychczasowe myślenie i działanie zakładamy nakładkę EKO.
EKOmyślenie i EKOdziałanie
EKOmyślenie to dla nas troska o wewnętrzne środowisko człowieka, jego kondycję psychofizyczną i poczucie wartości własnego życia.
EKOmyślenie to również troska o środowisko naturalne, w którym żyjemy. Czyste i zdrowe.
Podążamy w tę stronę, ponieważ jesteśmy przekonani, że liczy się to, co zrobimy
DZISIAJ DLA JUTRA
Tylko ten, kto ma poczucie sensu, wartości swojego życia, własnej pracy może dać szczęście i spełnienie drugiemu człowiekowi.
A w pracy NAUCZYCIELA ma to szczególne znaczenie.
Dbając o siebie, o środowisko w którym żyjemy – dbamy o przyszłe pokolenia.

Nasza misja

Dzielić się
wiedzą i doświadczeniem

Kierować się
doświadczeniem

Działać w celu
pomnażania doświadczenia

Salon Edukacyjny EMPIRIA to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku szkoleniowym. Niewątpliwie zaletą naszych szkoleń jest ich wymiar praktyczny - sprawdzone metody pracy, przydatne materiały szkoleniowe i warsztatowe, trafne uwagi i spostrzeżenia trenerów.
EMPIRIĘ powołano do życia 30 stycznia 2009 roku

Integralną część Spółki stanowi Salon Edukacyjny EMPIRIA - OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI.