• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

Wiek przedszkolny jest niezmiernie ważnym okresem w rozwoju każdego dziecka. Cechuje go między innymi intensywny rozwój ruchowy, w tym wzrost sprawności manualnych, które są niezwykle istotne w życiu codziennym – choćby w wykonywaniu czynności samoobsługowych i manipulacyjnych. Umiejętność pisania wymaga wyćwiczonej sprawności ruchowej, dokładności, precyzji oraz koordynacji ruchów. Osiągnięty w przedszkolu stopień sprawności manualnej w dużej mierze decyduje o powodzeniu dziecka w szkole. Od tego zależy, jak dziecko opanuje zdolność pisania, będącą nieodzowną kompetencją każdego człowieka.

Kompetencje zdobyte na szkoleniu umożliwią:

• stymulowanie motoryki dziecka w sytuacjach naturalnych,
  • wykorzystywanie materiałów i środków ogólnodostępnych do wspomagania rozwoju motoryki dziecka,
  • stosowanie w usprawnianiu motoryki dziecka odpowiednio dobranych, form, metod i narzędzi;
  • przygotowywanie efektywnych zabaw i ćwiczeń usprawniających motorykę dziecka.

Osoba prowadząca:

Monika Zyga – nauczyciel rytmiki i plastyki w przedszkolu, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz muzyki i plastyki w szkole podstawowej; wykładowca muzykoterapii, logorytmiki, edukacji muzycznej, metodyki i dydaktyki z grupy przedmiotów artystycznych na studiach wyższych; specjalista w zakresie logopedii szkolnej i surdopedagogiki; trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej.

Ekomyślnie
"Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje."
FriedrichWilhelm Nietzsche

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!