Nasz zespół

Salon Edukacyjny EMPIRIA – to zespół osób, których połączyła potrzeba działania na rzecz polskiej szkoły.

DZISIAJ DLA JUTRA

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej – NAUCZYCIELI!

Bez nauczycieli nie byłoby lekarzy i prawników, stolarzy i elektryków,
inżynierów i budowlańców...
Świat stanąłby w miejscu.

W swoich działaniach kierujemy się następującymi zasadami:

1. Działamy z zaangażowaniem
  2. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
  3. Uczymy, nie pouczamy
  4. Zabiegamy o informację zwrotną
  5. Problemy są dla nas wyzwaniem
  6. Szanujemy zdanie każdego
  7. Dbamy o zaufanie naszych klientów
  8. Doceniamy uczciwość i szczerość
  9. Jesteśmy otwarci na różnorodność i zmiany
  10. Szanujemy czas

Gabriela Helińska

Prezes zarządu

Prezes zarządu Salonu Edukacyjnego EMPIRIA, dyrektor ODN, trener, akredytowany coach ICF (poziom Associated Certified Coach ACC),nauczyciel dyplomowany, koordynatorka projektów, w tym współfinansowanych ze środków UE, autorka wielu przedsięwzięć edukacyjnych i publikacji. Uhonorowana w 2002 r. Nagrodą Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, w 2003 r. Brązowym Krzyżem Zasługi,  w 2004 r. nagrodą pierwszego stopnia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, w 2006 r. odznaką honorową Ministra Gospodarki  Za Zasługi dla Turystyki.  Od 2001 roku Członek Zarządu Forum Turystyki Regionów - ogólnopolskiego stowarzyszenia na rzecz rozwoju turystyki.

Anna Tabisz

Dyrektor finansowo-administracyjny

Bożena Paprota

Specjalista ds. szkoleń

Michał w. Durka Jaronet&WebVision PIX New Technologies

Michał Wojciech Durka

Informatyk - Jaronet&WebVision

Informatyk z 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Od ponad 20 lat z powodzeniem właściciel firmy informatycznej działającej na terenie Unii Europejskiej. Z Salonem Edukacyjnym Empiria związany od chwili jej założenia. Zajmuje się pełną obsługą techniczną oraz wsparciem merytorycznym w zakresie obsługi sprzętu oraz oprogramowania.