11 edycja kursu trenerskiego w Szczecinie

Jak pomóc pracownikom w odnalezieniu się w zmianie?
Metody coachingowe w indywidualnym wsparciu
Szkolenie z cyklu 7! sposobów na zarządzanie relacjami w procesie zmian

Zmiana, szczególnie w życiu zawodowym, stanowi często wyzwanie dla pracownika, niezależnie czy jest to zmiana, którą odbiera negatywnie, czy zmiana, z którą się identyfikuje jako swoim sukcesem, którą akceptuje czy nawet oczekuje. Dla przełożonego pracownika, którego zmiana zawodowa dotyczy, często jest to również sytuacja nowa i wymaga umiejętności adekwatnego do okoliczności wspierania  pracownika. Zidentyfikujemy i poznamy praktyczne metody rozwoju tej niezwykle ważnej kompetencji menedżerskiej.

Adresaci:
kadra zarządzająca oświatą

• Od czego zacząć? 5 przeszkód w pracy indywidualnej z człowiekiem w zmianie.
• Jak sobie radzić z możliwym brakiem zaufania do przełożonego jako osoby wspierającej pracownika?
• Zmiana to zawsze nowe szanse – coaching ratunkowy i coaching rozwojowy.
• Jak podejść wspierająco? Dylematy związane z zatrudnieniem – zmiana a sytuacje trudne.
• Korzyści dla szefów z coachingowego zarządzania pracownikami w zmianie.
• 10 przykazań – zasady higieny względem siebie jako źródła wsparcia dla pracowników.
• Metody i narzędzia coachingowe nie tylko w zmianie – po co i dlaczego warto stosować je w codziennej pracy
  menedżera?

Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych
Termin i miejsce szkolenia:  23.05.2017 r. (wtorek), godz. 9.00-14.00 Szczecin

Prowadząca: Beata M. Bliźniuk – doradca biznesowy, trener & coach akredytowany w  ICF, wspierający kadrę menedżerską; akredytowany konsultant HATS; absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego i programu menedżerskiego Harvard Business School z 20-letnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach; pasjonat motywacji i zaangażowania; ambasador etycznego biznesu.

reklama szkolenia

Inne szkolenia w ramach cyklu dla kadry zarządzającej oświatą:

Jak zacząć zmianę od siebie? Co mam i czego potrzebuję?
Gdy góra lodowa topnieje…, czyli jak skutecznie wdrażać zmiany
Jak mówić o zmianie?
Jak poradzić sobie z oporem wobec zmiany?
Jak zarządzać zmianą w zespołach pracowniczych? Kompetencje i zadania lidera wobec zespołu w zmianie
Jak angażować pracowników? Zarządzanie oparte na zaufaniu i odpowiedzialności

banner cykle szkoleniowe