• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

Dlaczego podniesienie poziomu kompetencji nauczycieli w zakresie coachingu i mentoringu edukacyjnego ma sens? Oto fakty:

Najczęściej pojawiające się problemy w szkole dotyczą:

1. motywacji uczniów do nauki, nauczycieli do nauczania,
  2. relacji na linii nauczyciel-uczeń, nauczyciel-rodzic, uczeń-uczeń,
  3. odpowiedzialności ucznia za własny rozwój.

W szkole główny nacisk kładzie się na rozwój intelektualny uczniów. W dobie komunikacji wirtualnej zaniedbane są kompetencje interpersonalne i intrapersonalne. Większość nauczycieli nie uczyła się w czasie studiów, jak rozwijać kompetencje interpersonalne i intrapersonalne u uczniów. W wielu szkołach zwiększa się absencja uczniów. U nauczycieli z coraz młodszym stażem pracy pojawiają się syndromy wypalenia zawodowego.

19.10.2019 - 19.01.2020 w Szczecinie - zobacz naszą ofertę

12.10.2019 – 26.01.2019 w Poznaniu - zobacz naszą ofertę

...i zapisz się na kurs

Ekomyślnie
Przeciwieństwem sukcesu nie jest porażka: jest nią przeciętność
Randy Gage

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!