• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

Funkcjonowanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w szkołach
Przepisy prawa i praktyka stosowania

Kompetencje zdobyte na szkoleniu umożliwią:

• weryfikację treści regulaminu świadczeń socjalnych pod kątem ich zgodności z przepisami prawa oraz pod kątem ich funkcjonalności w zarządzaniu placówką oświatową
  • opracowanie zmian w regulaminie świadczeń socjalnych mających na celu usprawnienie zarządzania placówką oświatową
  • usprawnienie procesów związanych z tworzeniem aktów prawa wewnętrznego w szkole.

• Zasady właściwego wydatkowania środków z funduszu socjalnego w kontekście kontroli ZUS
  • Regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • charakter prawny regulaminu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • tryb uchwalania i wejście w życie regulaminu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • treść regulaminu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i przykładowe postanowienia
  • przykładowe regulacje w regulaminie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Przyznawanie świadczeń z Funduszu – kryterium socjalne
  • Zasady udzielania świadczeń pieniężnych
  • Wyłączenia możliwości finansowania określonych działań ze środków funduszu socjalnego
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe – zasady udzielania i możliwe sposoby zabezpieczenia pożyczki
  • Orzecznictwo sądowe w sprawach dotyczących regulaminu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
  • Pytania i odpowiedzi dotyczące ZFŚS.

Adresaci: dyrektorzy, wicedyrektorzy, kadra administracyjna

Czas trwania: 6 godzin dydaktycznych, w godz. 10.00 - 15.00

Termin i miejsce: POZNAŃ   4.02.2020 r.

Cena: 349 zł brutto (cena obejmuje: szkolenie, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o udziale w szkoleniu, serwis kawowy)

OFERTA SPECJALNA: 1 + ½ - druga osoba za pół ceny (175 zł brutto)

Osoba prowadząca:       Marek Walaszek

Ekomyślnie
Przeciwieństwem sukcesu nie jest porażka: jest nią przeciętność
Randy Gage

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!