• Praca z uczniem autystycznym
  • Pozytywna dyscyplina w praktyce - Poznań 2020
  • Pomagamy zrozumieć algebrę
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

4.11.2019 r.  SZCZECIN

18.11.2019 r.  POZNAŃ

25.11.2019 r.  KOSZALIN

 Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych istnieje w każdej placówce oświatowej. Jego działania opiera się na właściwie skonstruowanym regulaminie funduszu. Treść tego regulaminu jest wyznaczona przez przepisy prawa i przez praktykę orzeczniczą sądów oraz instytucji kontrolujących działanie funduszu w szkołach: ZUS, PIP, a także służby skarbowe. Wiele wskazówek dotyczących treści regulaminu funduszu socjalnego oraz zasad przyznawania świadczeń z funduszu wynika z akceptowanej przez sądy praktyki działania funduszu. Wiedza w tym zakresie dyrektorów szkół i służb kadrowych jest konieczna w wykonywaniu czynności w ramach zarządzania placówką oświatową.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty...

Ekomyślnie
"Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna."
Friedrich von Schiller

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!

Bez nauczycieli nie byłoby lekarzy i prawników,
stolarzy i elektryków,
inżynierów i budowlańców...

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMATOREM

  

Informator 2019/2020 - Kompleksowa oferta szkoleń