• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

UWAGA! ZMIANA TERMINÓW SZKOLEŃ!

GORZÓW WLKP. - 19.10.2019r.
ŁOBEZ - 26.10.2019r.
SZCZECIN - 09.11.2019r.

Zapoznaj się z nasza ofertą w wybranych miastach

POZNAŃ - 08.11.1019r.
PIŁA - 12.10.1019r.
KONIN - 19.10.2019r.

Zapoznaj się z nasza ofertą w wybranych miastach

Zainteresowania i zdolności matematyczne dziecka można i z pewnością warto wspierać oraz rozwijać. Im wcześniej zaciekawimy i zaczniemy wprowadzać dziecko w arkana liczb, rachunków i zadań matematycznych, tym większa szansa na jego sukces. Dziecko najszybciej rozwija się i uczy poprzez działanie. Poznając atrakcyjną matematykę, rozwiązując rozmaite zadania, dziecko zaczyna uogólniać i wyodrębniać to co najistotniejsze, uczy się analizować i systematyzować, dostrzegać występujące prawidłowości, a także ustalać związki przyczynowo-skutkowe, zastanawiać się i wyciągać wnioski, a co za tym idzie, myśleć logicznie, strategicznie i abstrakcyjnie.

Ekomyślnie
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
Michel Quoist

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!