AKADEMIA TRENERÓW EMPIRII - 13. EDYCJA KURSU TRENERSKIEGO 26.10.2019-01.03.2020 - SZCZECIN

Kurs trenerski dla kadr systemu oświaty jest naszym pomysłem na podniesienie jakości szkoleń skierowanych do szkół i placówek oświatowych. Dzięki tej formie doskonalenia chcemy tworzyć możliwości do rozwoju i czerpania satysfakcji osobom pracującym w szkole. Podczas kursu dzielimy się naszym doświadczeniem w zakresie sztuki trenerskiej. Uczestnicy Akademii Trenerów EMPIRII przechodzą specjalistyczny trening z prowadzenia szkoleń i indywidualnych form wsparcia tj. coaching, mentoring i superwizja oraz uczą się przeprowadzać diagnozę potrzeb szkoleniowych szkoły i nauczycieli, planować, realizować i ewaluować efekty pracy własnej i szkoły.

Co wyróżnia Akademię Trenerów EMPIRII wśród innych kursów trenerskich?

Po pierwszekurs nie jest dla wszystkich! Tylko osoby z doświadczeniem pracy w placówkach oświatowych mogą uczestniczyć w kursie.

Po drugie – nie musimy startować od podstaw metodycznych w zakresie nauczania! Każdy, kto pracował w szkole/placówce oświatowej jako nauczyciel ma już bazę wiedzy i umiejętności w prowadzeniu procesu edukacyjnego.

Po trzecie – program kursu nawiązuje do kształtowania kluczowych kompetencji nauczyciela.

Kurs uwieńczony jest certyfikatem trenerskim, który otwiera możliwość współpracy z firmami szkoleniowymi oraz startowania w przetargach i konkursach, w których jest on wymagany.

ZAPRASZAMY!

Informacje organizacyjne

OKRES REALIZACJI: 26 października 2019 r. – 1 marca 2020 (8 zjazdów, sobota-niedziela)

MIEJSCE REALIZACJI:Szczecin

CENA KURSU: 3 690 zł brutto

Cena obejmuje: szkolenia i warsztaty, egzamin z podstawowych kompetencji trenerskich, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, certyfikat ukończenia Akademii Trenerów EMPIRII.

Istnieje możliwość zapłaty w ratach. Wysokość i rozkład rat ustalane są indywidualnie.

ZGŁOSZENIA: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.empiria.edu.pl,
w zakładce: ZGŁOSZENIA-OTWARTE

LICZBA MIEJSC W GRUPIE – 16

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Sesje szkoleniowe i warsztatowe odbywają się w systemie weekendowym
(8 zjazdów w soboty i niedziele).

Liczba godzin: 126 (112 godz. szkoleń i warsztatów, 14 godz. praktyki w zakresie poprowadzenia etiudy szkoleniowej)

PROGRAM KURSU

Nazwa modułu

Liczba godzin

Zjazd

Termin realizacji SZCZECIN

Diagnoza potrzeb szkoleniowych szkoły i nauczycieli

26-27.10.2019

Konstruowanie programu doskonalenia dla szkoły oraz projektu własnego szkolenia

16-17.11.2019

Narzędziownia trenera. Skuteczne i innowacyjne metody pracy z grupą.

30.11.-1.12.2019

Indywidualne wsparcie: coaching, mentoring, superwizja

14-15.12.2019

Psychologia uczenia się dorosłych. Analiza transakcyjna w pracy trenera

11-12.01.2020

Autoprezentacja trenera

25-26.01.2020

Zarządzanie procesem grupowym. Sytuacje trudne w pracy z grupą.

8-9.02.2020

Trening umiejętności trenerskich - sesja nagraniowa

29.02 - 1.03.2020

Szczegółowych informacji udziela Gabriela Helińska tel. 693 543 256; Nasz system jest chroniony przed spamowaniem, oraz robotami. Aby zapoznać się z pełną wersją serwisu, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

OSOBY PROWADZĄCE:

• Beata Dobińska – psycholog, certyfikowana trenerka z wieloletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej, akredytowana konsultantka Insights Discovery; absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz 2-letniego stażu szkoleniowego
    z zakresu terapii Gestalt, 2- letniego Programu Edukacji Psychologicznej z zakresu Analizy Transakcyjnej; od ponad 15 lat związana zawodowo z instytucjami oświatowymi; wykładowca w ZPSB w Szczecinie; wykłada m.in. na studiach menedżerskich MBA w ZPZB.
  • Gabriela Helińska – certyfikowana trenerka i coach ACC ICF; nauczyciel dyplomowany; autorka wielu projektów szkoleniowych i programów edukacyjnych i publikacji; specjalizuje się w diagnozie potrzeb szkoleniowych oraz projektowaniu programów szkoleniowych. Szkolenia prowadzi metodami aktywnymi opartymi na uczeniu się przez doświadczanie; absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i Zarządzanie w Oświacie oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi; dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli; prezes Salonu Edukacyjnego EMPIRIA Sp. z o. o.
  • Kamila Pępiak-Kowalska – trener rozwoju osobistego i biznesu, coach, mentor i superwizor, konsultant; prowadzi autorskie kursy, szkolenia i warsztaty – dla klientów biznesowych i indywidualnych (sesje prowadzone w języku polskim, angielskim i okazjonalnie hiszpańskim, zarówno online, jak F2F); w swojej pracy bazuje na najnowszych badaniach ze świata fizyki, kognitywistyki, neurobiologii, andragogiki czy tez nauk ekonomicznych. Absolwentka University of Exeter (UK) – M.A. of Arts, doktorantka Uniwersytetu Szczecińskiego, absolwentka Politologii, Ekonomii, Pedagogiki.

ORGANIZATOR

Salon Edukacyjny EMPIRIA – Akredytowany Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

10 lat działalności na rynku szkoleniowym. Firma specjalizuje się w realizacji szkoleń dla kadr systemu oświaty oraz w realizacji kursów trenerskich dla osób, które chcą prowadzić szkolenia w szkołach i placówkach oświatowych oraz udzielać kompleksowego wsparcia
w zakresie realizowania potrzeb szkoleniowych szkół/placówek oświatowych.