Funkcjonowanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w szkołach - Przepisy prawa i praktyka stosowania

4.11.2019 r.  SZCZECIN

18.11.2019 r.  POZNAŃ

25.11.2019 r.  KOSZALIN

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych istnieje w każdej placówce oświatowej. Jego działania opiera się na właściwie skonstruowanym regulaminie funduszu. Treść tego regulaminu jest wyznaczona przez przepisy prawa i przez praktykę orzeczniczą sądów oraz instytucji kontrolujących działanie funduszu w szkołach: ZUS, PIP, a także służby skarbowe. Wiele wskazówek dotyczących treści regulaminu funduszu socjalnego oraz zasad przyznawania świadczeń z funduszu wynika z akceptowanej przez sądy praktyki działania funduszu. Wiedza w tym zakresie dyrektorów szkół i służb kadrowych jest konieczna w wykonywaniu czynności w ramach zarządzania placówką oświatową.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty...