• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

Narzędzia prawne i fundusz świadczeń socjalnych w Wielkopolsce

Już 17 lutego, w Dąbrówce koło Poznania, prawnik Marek Walaszek poprowadzi szkolenie dotyczące dobrej praktyki stosowania aktów prawa wewnętrznego w szkole. Regulaminy wewnątrzzakładowe, właściwe wydatkowanie świadczeń i zasady ich udzielania, orzecznictwo sądowe – to najważniejsze punkty spotkania. Podczas szkolenia będzie także możliwość konsultacji z trenerem istniejących już dokumentów.
17.02.2020 r.  Funkcjonowanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w szkołach. Przepisy prawa i praktyka stosowania.
Natomiast dzień później, 18 lutego zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów na szkolenie omawiające narzędzia prawne, niezbędne w prowadzeniu placówki oświatowej.

Mowa będzie o zarządzaniu bezpieczeństwem, organizacji pomocy pedagogicznej oraz gospodarowaniu czasem, a także zasadach poprawności decyzji dyrektora jako organu administracji.

18.02.2020 r.  Narzędzia prawne dyrektora w zarządzaniu placówką oświatową. Przepisy prawa i ich właściwe stosowanie w praktyce.

Ekomyślnie
Dobra szkoła nie produkuje geniuszy, tylko zdrowe społeczeństwo
Piotr Szreniawski

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!