• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

04.10.2019 – 08.11.2019 Poznań

Jesteś nauczycielem, który wybrał ten zawód z myślą, że będziesz pomagał dzieciom w ich rozwoju. Jesteś dyrektorem, który zatrudnia młodego nauczyciela z wielką nadzieją, że będzie to pełen energii i pomysłów człowiek który z pasją będzie uczył dzieci.

Jaka jest rzeczywistość?

Obecnie średni wiek nauczyciela to 42 lata. Z badania OECD wynika, że jeszcze dziesięć lat temu 6,1 proc. polskich uczniów w wieku 15 lat widziało się w roli nauczyciela w dorosłym życiu. Teraz takie plany zawodowe snuje zaledwie 2,4 proc. z nich. To jeden z najgorszych wyników wśród krajów OECD.
Problem z dobrze przygotowanymi nauczycielami, rozpoczynającymi swoją karierę w szkole, dotyczy co najmniej dwóch stron: pracodawcy i pracownika.
Dyrektorzy narzekają na niskie kompetencje początkujących nauczycieli, początkujący nauczyciele frustrują się brakiem skuteczności swoich działań.
A efektem takiego stanu jest rezygnacja z pracy w tym zawodzie lub wczesne wypalenie zawodowe.
Jak rozpocząć pracę w zawodzie nauczyciela, żeby chcieć nim być przez wiele lat.
Zapraszamy na kurs kluczowych kompetencji w pracy nauczyciela.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Ekomyślnie
Przeciwieństwem sukcesu nie jest porażka: jest nią przeciętność
Randy Gage

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!