• Praca z uczniem autystycznym
  • Pozytywna dyscyplina w praktyce - Poznań 2020
  • Pomagamy zrozumieć algebrę
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

 KOSZALIN: 15 października 2019 r.

 POZNAŃ: 18 października 2019 r.

 SZCZECIN: 22 października 2019 r.

 GORZÓW WLKP: 28 października 2019 r.

Szkolenie podejmie temat zagadnienia pozytywnej dyscypliny, jako narzędzia służącego budowaniu dobrego klimatu w klasie szkolnej. Jest to propozycja dla nauczycieli, którzy otwarci są na poznanie tej metody pracy wywodzącej się z koncepcji Alfreda Adlera, w celu stworzenia w społeczności szkolnej relacji opartych na współpracy i szacunku. U podstaw pozytywnej dyscypliny leży fundamentalne założenie, że poczucie przynależności i istotnością są tymi, które wzmacniają wzrost każdego człowieka. Dotychczasowe badania nad skutecznością wprowadzania elementów tej metody w szkołach, wykazują jej istotny wpływ na wyniki w nauce i zachowanie uczniów.

Czytaj więcej...

Ekomyślnie
"Nigdy nie wiesz, jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem, jakie masz."
Bob Marley

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!

Bez nauczycieli nie byłoby lekarzy i prawników,
stolarzy i elektryków,
inżynierów i budowlańców...

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMATOREM

  

Informator 2019/2020 - Kompleksowa oferta szkoleń