• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

Autyzm dziecięcy (zespół Kannera), Autyzm wysokofunkcjonujący (HFA), Autyzm atypowy, zespół Aspergera (ZA)

Jak świat długi i szeroki, wszędzie podkreśla się, że dla bezpieczeństwa dziecka kluczowe jest pozostawanie w bliskiej, pozytywnej i niezagrażającej relacji z najbliższymi opiekunami. Zatem, co odróżniałoby w tym zakresie dzieci autystyczne od ich typowo rozwijających się rówieśników? Jak w szkole budować strategie pomocy dziecku, które od lat może doświadczać niezaspokajania ważnych potrzeb? Jak postępować wobec jego zachowań trudnych i zakłócających pracę w klasie jednocześnie dbając o pozostałe dzieci? Praktyczne zastosowanie metod i technik zdobytych na szkoleniu pozwoli na zwiększenie poczucia komfortu nauczyciela w doświadczaniu własnych kompetencji w pracy z dzieckiem autystycznym.

Kompetencje zdobyte na szkoleniu umożliwią:

• Rozpoznawanie różnic w „oprogramowaniu” między dzieckiem autystycznym, a tym o typowym rozwoju
  • Wypracowanie strategii postępowania wobec trudnych zachowań dzieci autystycznych
  • Tworzenie efektywnego środowiska nauczania włączającego z uwzględnieniem zabezpieczenia działań własnych i szkoły, zgodnie z Rozp. MEN z dnia 9 VIII 2017 r.
  • Podniesienie komfortu pracy nauczyciela/specjalisty szkolnego
  • Efektywne komunikowanie się z rodzicami dziecka autystycznego oraz rodzicami pozostałych dzieci w klasie.

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA🎅 do 24 grudnia 2019r. 50 ZŁ RABATU!

Osoba prowadząca:

MAŁGORZATA KACZYŃSKA – pedagog, psycholog, terapeutka, mediator; posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole, specjalista w obszarze pomocy psychologiczno-pedagogicznej na terenie przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (organizowanie i udzielanie pomocy pp uczniom, rodzicom i nauczycielom zgodnie z przepisami prawa oświatowego). Podczas autorskich warsztatów i szkoleń zwraca szczególną uwagę na praktyczne aspekty zastosowania poruszanego zagadnienia.

Ekomyślnie
"Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje."
FriedrichWilhelm Nietzsche

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!