• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

Różnorodność działań w pomocy pedagogicznej – aż 3 szkolenia w Poznaniu!

Zaczniemy od warsztatu z pozytywnej dyscypliny, ponieważ niezależnie od tego czy klasa jest trudna czy nie, czy mamy do czynienia z młodzieżą w kryzysie albo z tak zwaną „trudną” to najważniejsza w pracy nauczyciela jest relacja – uważa trenerka prowadząca szkolenie, Małgorzata Kaczyńska.

Grupa zawsze potrzebuje mądrego mentora, nie zarządcy. Warto wiedzieć jak rozegrać wejście do klasy na lekcję, aby zły nastrój się nie udzielił, jak mówić, żeby uczniowie słuchali, jak ich zachęcić do pożądanego zachowania, jak wreszcie przekonać do siebie ich niepozytywnego lidera, aby grał do "bramki nauczyciela".

19.02.2020 r.  Pozytywna dyscyplina w praktyce

Jeśli bardziej niż zagadnienia psychologiczne interesuje Cię praktyka i procedura to to szkolenie jest dla Ciebie. Rodzaje interwencji, zarządzanie procesem grupowym czy szkolny system bezpieczeństwa to głównie problemy poruszane podczas części teoretycznej, praktyka obejmie przykłady rozmów z uczniem trudnym i jego rodzicami, rodzicami pozostałych dzieci w klasie, wymianę doświadczeń.

20.02.2020 r.  Działania profilaktyczne i interwencyjne w pracy z uczniem trudnym

Ostatnie szkolenie w lutym poświęcone będzie  zagadnieniom najtrudniejszym – kryzys psychologiczny się zdarza coraz częściej i u coraz młodszych dzieci, a zbyt często jest prawie niezauważalny. Niestety może skończyć się dramatem. Jak zauważyć symptomy, jak nie popełnić błędu, co robić, gdy mamy podejrzenia, że dziecko jest krzywdzone i jak w takich sytuacjach chronić siebie?

21.02.2020 r.  Dzieci i młodzież w kryzysie psychologicznym. Możliwości wsparcia w szkole.

Ekomyślnie
"Źle się wywdzięcza mistrzowi, kto zawsze tylko jego uczniem zostaje."
FriedrichWilhelm Nietzsche

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!