SZKOLENIA ZAMKNIĘTE ONLINE - SKUTECZNOŚĆ i WYGODA - zarezerwuj termin

Zapraszamy do skorzystania z najbardziej aktualnych szkoleń zamkniętych online (webinaria),  które pozwolą nauczycielom w komfortowy sposób zdobyć lub rozwinąć nowe kompetencje!

Webinaria organizowane przez Salon Edukacyjny EMPIRIA to konkretna wiedza, przyjazna atmosfera i korzystna cena.

Skąd to wiemy? Od Was! Po każdym szkoleniu przeprowadzamy ewaluację.

Kto nas zna ze szkoleń stacjonarnych – wie, że współpracujemy z niezwykle charyzmatycznymi trenerami.

A PRZEZ SZKLANY EKRAN CHARYZMY I PROFESJONALIZMU SIĘ NIE TRACI.

KLUCZOWE informacje organizacyjne:

1. Czas trwania szkolenia online: 4 godziny dydaktyczne realizowane w dwóch sesjach. Każda sesja odbywa się w innym dniu, o określonej godzinie
  2. Program szkolenia: jest opracowany po diagnozie potrzeb szkoleniowych placówki (ankieta ex-ante, rozmowa z trenerem)
  3. Udział w szkoleniu: każdy nauczyciel z placówki otrzymuje zaproszenie (link) do udziału w wydarzeniu. Uczestniczy w nim logują się z dowolnego miejsca
  4. Po szkoleniu: każdy uczestnik otrzymuje certyfikat i materiał szkoleniowy w wersji elektronicznej
  5. Cena:  1800 zł brutto za grupę do 20 osób. Dopłata po 30 zł brutto za każdą osobę powyżej (cena nie dotyczy szkoleń realizowanych przez prawników)

OTO OFERTA SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH ONLINE  gdzie znajdziesz TOP 10 SZKOLEŃ ZAMKNIĘTYCH ONLINE

ZAMÓW DZIŚ – REALIZACJA W DOGODNYM DLA TWOICH NAUCZYCIELI CZASIE

www.empiria.edu.pl