• Praca z uczniem autystycznym
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

Kształtowanie pojęcia i istoty ułamka. Praktyczne sposoby tłumaczenia działań na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. Zabawy i ćwiczenia mające na celu odkrywanie własności ułamków. Wizualizacja pojęć matematycznych. Znaczenie popełnianych przez uczniów błędów matematycznych. Wycieczka w wirtualny świat zakupów – ułamki zwykłe i dziesiętne, procenty, a wraz z nimi podwyżki i obniżki.

Termin i miejsce:

SZCZECIN – 12.11.2019 r.
ŁOBEZ. – 19.11.2019 r.
GORZÓW WLKP. – 23.11.2019 r.

Kompetencje zdobyte na szkoleniu umożliwią:

• przygotowanie ciekawych i angażujących lekcji, które pozwolą uczniom na zrozumienie pojęcia ułamka,
• właściwe dobieranie ćwiczeń praktycznych do samodzielnego odkrywania przez uczniów własności ułamków,
• wprowadzenie zabaw, gier i sytuacji praktycznych podczas których uczniowie będą dokonywali działań na ułamkach,
• przygotowanie listy zasobów i pomysłów przydatnych do wykorzystania podczas zajęć poświęconych tematyce ułamków zwykłych i dziesiętnych,
• obsługę najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji wspomagających kształtowanie pojęcia i istoty ułamka.

• Kształtowanie pojęcia i istoty ułamka. Zabawy z geoplanem.
• Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych. Przyjęcie urodzinowe (zakupy, pieczenie ciastek i pizzy).
• Wizualizacja pojęć matematycznych. Ułamki zwykłe i dziesiętne w zabawie – czy to możliwe?
• Obniżki i podwyżki. Metoda problem-based learning
• Znaczenie najczęstszych problemów matematycznych związanych z ułamkami oraz procentami, obniżkami i podwyżkami - w kontekście ułamków i zadań praktycznych.
• Podstawy obsługi najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji, wspomagających kształtowanie pojęcia i istoty ułamka.
• Magiczny kufer pomysłów na ciekawe zabawy, ćwiczenia i gry matematyczne mające na celu odkrywanie własności ułamków.

Ekomyślnie
"Kluczem do edukacji jest przeżycie piękna."
Friedrich von Schiller

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!