Szczecin, 06.07.2019 r.

OGŁOSZENIE O ZATRUDNIENIU OSOBY NA STANOWISKU
EKSPERT DS. REKRUTACJI I KOORDYNACJI SZKOLEŃ OTWARTYCH

  1. Ogólny opis stanowiska:

Ekspert ds. rekrutacji i koordynacji szkoleń otwartych to osoba odpowiedzialna za promocję, rekrutację i organizację szkoleń otwartych

ZADANIA:

  • PROMOCJA:

- planowanie działań promocyjnych
- opracowywanie ofert szkoleniowych
- informowanie klientów o planowanych szkoleniach otwartych za pomocą różnych narzędzi: social media; prezentacje podczas realizowanych szkoleń
- promowanie oferty podczas różnych wydarzeń, tj. narady kuratoryjne, konferencje

  • REKRUTACJA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ:

- planowanie harmonogramu szkoleń
- realizacja rekrutacji – ogłoszenia na FB, mailingi, rozmowy telefoniczne i osobiste, informowanie klienta o merytorycznej i organizacyjnej stronie szkolenia
- zamknięcie procesu rekrutacji – opracowanie list uczestników, poinformowanie uczestników o miejscu, godzinie szkoleń
- współpraca z trenerami i z ekspertem ds. obsługi szkoleń.
- opracowanie raportów kwartalnych

  • ORGANIZACJA:

- zorganizowanie miejsca szkolenia (sprzęt, serwis kawowy)
- przekazanie trenerowi i uczestnikom informacji organizacyjnej
- przygotowanie dokumentacji szkoleniowej
- współpraca z trenerami w sprawie materiałów szkoleniowych oraz warunków organizacyjnych związanych ze szkoleniem

  1. Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub w placówce oświatowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności posługiwania się social mediami, zwłaszcza FB
  • umiejętności poprawnego redagowania tekstów w języku polskim
  • umiejętności autoprezentacji
  • umiejętności aktywnego i wnikliwego słuchania
  • prawo jazdy kat. B

Cechy charakteru:
- otwartość i komunikatywność
- rzetelność i odpowiedzialność
- samodzielność i samodyscyplina
- kreatywność i odwaga
- dbałość o szczegóły

  1. Warunki pracy:

Stanowisko samodzielne
Miejsce pracy - SZCZECIN
Praca  biurowa, czasami w terenie – realizacja szkoleń na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

FORMA ZATRUDNIENIA:
Umowa o pracę/umowa zlecenie/umowa B2B
Czas pracy zadaniowy (40 godz. tygodniowo)

WYNAGRODZENIE: podstawowe + prowizja od sprzedaży
Dodatkowe profity:
Urlop wypoczynkowy -  30 dni
Bezpłatny udział w wybranych szkoleniach organizowanych w ramach działalności Empirii
Inne do uzgodnienia

Harmonogram rekrutacji:

2. etap: wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną
3. etap: poinformowanie o wyniku rekrutacji do 9 sierpnia 2019 r.

Salon Edukacyjny EMPIRIALubię toZnajdz nas na Facebooku

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.

Zrozumiałem