• Szkolenia dla nayczycieli, dyrektorów szkół , przedszkoli, placówek oświatowych. Szkolenia online, webinaria i szkolenia stacjonarne.

Salon Edukacyjny EMPIRIA nawiąże współpracę z nauczycielami i trenerami, którzy mają doświadczenie, wiedzę i umiejętności w jednym lub kilku z następujących obszarów:

• efektywność w nauczaniu i uczeniu się
  • praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • bezpieczna szkoła/placówka
  • organizacja pracy szkoły/placówki oświatowej
  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna szkoły/placówki oświatowej
  • rozwój osobisty nauczyciela
  • technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy nauczyciela

Zapraszamy osoby, które cenią sobie niekonwencjonalne metody pracy, mają doświadczenie w pracy w szkole/placówce oświatowej w charakterze nauczyciela, pedagoga, psychologa, SORE i/lub doświadczenie w pracy trenerskiej z dorosłymi.

Salon Edukacyjny EMPIRIA to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku szkoleniowym. Niewątpliwą zaletą naszych szkoleń jest ich wymiar praktyczny – sprawdzone metody pracy, przydatne materiały szkoleniowe i warsztatowe, trafne uwagi i spostrzeżenia szkoleniowców.

Kluczowe kryterium doboru trenerów w Empirii to praktyka w obszarze tematycznym, którego proponowane przez kandydata szkolenie/warsztat dotyczy.

Jeśli:

• spełniasz powyższe kryteria,
  • masz pomysły na szkolenia
  • chcesz rozwijać się w pracy z dorosłymi
  • pragniesz współpracować z solidną firmą szkoleniową

Pobierz i wypełnij KWESTIONARIUSZ TRENERA EMPIRII dla osób ubiegających się o prowadzenie szkoleń na zlecenie Salonu Edukacyjnego EMPIRIA

Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz aplikacyjny on-line.

Ekomyślnie
"Liczy się nie to co masz, ale to co robisz z tym co masz"
Zespół Salonu Edukacyjnego EMPIRIA

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ