• abc skuteczności dyrektora szkoły
  • Szkolenia dla nayczycieli, dyrektorów szkół , przedszkoli, placówek oświatowych. Szkolenia online, webinaria i szkolenia stacjonarne.

Salon Edukacyjny EMPIRIA nawiąże współpracę z nauczycielami i trenerami, którzy mają doświadczenie, wiedzę i umiejętności w jednym lub kilku z następujących obszarów:

• efektywność w nauczaniu i uczeniu się
  • praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
  • bezpieczna szkoła/placówka
  • organizacja pracy szkoły/placówki oświatowej
  • komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna szkoły/placówki oświatowej
  • rozwój osobisty nauczyciela
  • technologie informacyjno-komunikacyjne w pracy nauczyciela

Zapraszamy osoby, które cenią sobie niekonwencjonalne metody pracy, mają doświadczenie w pracy w szkole/placówce oświatowej w charakterze nauczyciela, pedagoga, psychologa, SORE i/lub doświadczenie w pracy trenerskiej z dorosłymi.

Salon Edukacyjny EMPIRIA to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku szkoleniowym. Niewątpliwą zaletą naszych szkoleń jest ich wymiar praktyczny – sprawdzone metody pracy, przydatne materiały szkoleniowe i warsztatowe, trafne uwagi i spostrzeżenia szkoleniowców.

Kluczowe kryterium doboru trenerów w Empirii to praktyka w obszarze tematycznym, którego proponowane przez kandydata szkolenie/warsztat dotyczy.

Jeśli:

• spełniasz powyższe kryteria,
  • masz pomysły na szkolenia
  • chcesz rozwijać się w pracy z dorosłymi
  • pragniesz współpracować z solidną firmą szkoleniową

Pobierz i wypełnij KWESTIONARIUSZ TRENERA EMPIRII dla osób ubiegających się o prowadzenie szkoleń na zlecenie Salonu Edukacyjnego EMPIRIA

Kliknij tutaj, aby wypełnić formularz aplikacyjny on-line.

Ekomyślnie
"Najgorsze dni tych, którzy lubią to, co robią, są lepsze, niż najlepsze dni tych, którzy nie lubią tego, co robią."
E. James Rohn

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI