• Praca z uczniem autystycznym
  • Pozytywna dyscyplina w praktyce - Poznań 2020
  • Pomagamy zrozumieć algebrę
  • Akademia trenerów Empirii - Poznań 2020
  • Wypadki w szkole, organizacja wycieczek - Bezpeiczeństwo w szkole
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych - Poznań 2020
  • Zacznij planować z nami nowy semestr szkoleniowy

AKTUALNOŚCI

Narzędzia prawne i fundusz świadczeń w Wielkopolsce

Narzędzia prawne i fundusz świadczeń socjalnych w Wielkopolsce

Już 17 lutego, w Dąbrówce koło Poznania, prawnik Marek Walaszek poprowadzi szkolenie dotyczące dobrej praktyki stosowania aktów prawa wewnętrznego w szkole. Regulaminy wewnątrzzakładowe, właściwe wydatkowanie świadczeń i zasady ich udzielania, orzecznictwo sądowe – to najważniejsze punkty spotkania. Podczas szkolenia będzie także możliwość konsultacji z trenerem istniejących już dokumentów.
17.02.2020 r.  Funkcjonowanie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych w szkołach. Przepisy prawa i praktyka stosowania.
Natomiast dzień później, 18 lutego zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów na szkolenie omawiające narzędzia prawne, niezbędne w prowadzeniu placówki oświatowej.

Czytaj więcej...

Różnorodność działań w pomocy pedagogicznej – aż 3 szkolenia w Poznaniu!

Różnorodność działań w pomocy pedagogicznej – aż 3 szkolenia w Poznaniu!

Zaczniemy od warsztatu z pozytywnej dyscypliny, ponieważ niezależnie od tego czy klasa jest trudna czy nie, czy mamy do czynienia z młodzieżą w kryzysie albo z tak zwaną „trudną” to najważniejsza w pracy nauczyciela jest relacja – uważa trenerka prowadząca szkolenie, Małgorzata Kaczyńska.

Grupa zawsze potrzebuje mądrego mentora, nie zarządcy. Warto wiedzieć jak rozegrać wejście do klasy na lekcję, aby zły nastrój się nie udzielił, jak mówić, żeby uczniowie słuchali, jak ich zachęcić do pożądanego zachowania, jak wreszcie przekonać do siebie ich niepozytywnego lidera, aby grał do "bramki nauczyciela".

Czytaj więcej...

Ekomyślnie
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą."
Michel Quoist

OPINIE KLIENTÓW

"Trenerzy Empirii to pasjonaci, zaangażowani praktycy stosujący ciekawe i niekonwencjonalne metody pracy. Szkolenia prowadzone są w sposób dynamiczny ale elastyczny. Spotkałam też fajnych ludzi – wymiana doświadczeń była niezwykle ważnym elementem szkolenia. To świetne miejsce na podnoszenie swoich kwalifikacji"

"Szkolenia profesjonalne, organizowane z dbałością o klienta. Dużo intensywnej pracy i intensywnych wrażeń. Szkolenie z prawniczką prowadzone w sposób kompetentny, na podstawie bieżących zagadnień, które mnie interesowały. Pani adwokat Katarzyna Zagata jest konkretna, świetnie przygotowania i życzliwa. Sprawnie odpowiada na zadane pytania."
"Byłam na szkoleniu z Panią Małgorzatą Kaczyńską – świetne szkolenie. Odpowiedni dobór słów, znajomość procedur pokazuje, że Pani Małgosia jest praktykiem i wie o czym mówi. Swoją dużą wiedzę przekazuje w sposób przystępny, jednocześnie jest otwarta, życzliwa i przyjazna – jak cała Empiria. Dziękuję, że jesteście."

KOMPLEKSOWA OFERTA SZKOLEŃ

Doskonalimy kompetencje najważniejszej grupy zawodowej
NAUCZYCIELI

DZISIAJ DLA JUTRA!

Bez nauczycieli nie byłoby lekarzy i prawników,
stolarzy i elektryków,
inżynierów i budowlańców...

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMATOREM

  

Informator 2019/2020 - Kompleksowa oferta szkoleń